Drzwi szafy – Ostateczny przewodnik do organizacji drzwi szafy

Kiedy zaczynasz planować nowy dom, wtedy zdasz sobie sprawę, że twój pokój będzie wypełniony tak wieloma rzeczami. Nawet kuchnia będzie pełna niepotrzebnych rzeczy.

Możesz myśleć, jak się zorganizować w najlepszy sposób. Więc, oto kilka pomocnych wskazówek, które poprowadzą Cię do lepszej organizacji drzwi szafy.

Trzyma tylko rzeczy które są konieczni

Jest to najczęstszy błąd, że większość ludzi popełnia, trzymają wszystko w swojej szafie. Nie wiedzą, że co to jest użycie utrzymywania rzeczy w szafie. Będzie to strata miejsca i pieniędzy.

Tylko zachować rzeczy, które rzeczywiście używać. Musisz zrobić listę wszystkich swoich rzeczy, a następnie sprawdzić go raz na jakiś czas.

Stwórz system

Jeśli nie jesteś w stanie stworzyć systemu, to możesz trzymać ubrania w różnych szufladach. Jeżeli ty jesteś niezdolny tworzyć system, then ty możesz dzielić twój szafę w różnych sekcjach jak płaszcze, buty, potykacze etc.

Używa wieszaki

Jeżeli ty używasz normalnego szafowego wieszaka, then ono no dopasowywa wszystkie twój odziewa. Więc, musisz kupić odpowiednie wieszaki, które będą pasować do wszystkich twoich ubrań.

Możesz również powiesić ubrania na ścianie lub stojaku. To pomoże Ci utrzymać szafę zorganizowaną i pozwoli zaoszczędzić dużo miejsca.

Zorganizuj buty

Jeśli nie jesteś w stanie trzymać butów w osobnym miejscu, to powinieneś trzymać je w stojaku na buty. Buty, które są zbyt stare i nie trzeba ich trzymać.

Możesz je również trzymać w szafie, dzięki czemu nie będziesz się mylić. Jeśli masz dwie pary tych samych butów, wtedy będzie to marnowanie miejsca.

Stwórz miejsce do przechowywania

Jeśli masz ograniczoną przestrzeń w szafie, to możesz podzielić swoją szafę na trzy części. Możesz trzymać rzeczy, których używasz regularnie w środku szafy, podczas gdy tylna strona szafy będzie przeznaczona na rzeczy, których będziesz używać tylko raz w miesiącu.

Wnioski:

Są to niektóre z najlepszych wskazówek dla lepszej organizacji drzwi szafy. Ty możesz podążać te porady i ono pomaga ciebie organizować twój szafę w lepszy sposób.