Jak wyczyścić swoją szafę?

Czy masz świadomość, że Twoje ubrania nie pozostają czyste i świeże na zawsze? To prawda!!! Tak nie będzie. W miarę upływu czasu Twoja szafa będzie się szybko brudzić i brudzić. Musisz regularnie czyścić swoją szafę, aby zachować jej świeżość. Zobaczmy, jak możesz skutecznie wyczyścić swoją szafę.

Zacznij od podłogi

Pierwszą rzeczą, która przychodzi Ci do głowy, gdy przychodzi do czyszczenia szafy, jest to, że musisz zamieść podłogę i przetrzeć ściany. Pierwszy krok należy zacząć od podłogi, jest to bardzo ważne.

Jeżeli twój szafa jest zbyt mała wtedy ty no potrzebujesz kłopotać się o zamiatać podłogę ponieważ ty możesz używać próżniaka dla ten. Ale jeśli jest duży to można użyć mopa, aby uzyskać kurz i brud.

Zamiatanie podłogi

Jeśli chodzi o kurz i brud, trzeba zamieść podłogę od sufitu do podłogi. Lepiej jest zamiatać podłogę w sposób okrągły, aby upewnić się, że cały kurz i brud jest czyszczony.

Wytrzeć ściany

Po zamiataniu podłogi trzeba wytrzeć ściany, jest to podstawowy proces czyszczenia szafy. Jeżeli ty no robisz to then twój szafa dostaje brudnego bardzo szybko.

Myje półki

Jeśli chodzi o czyszczenie półek musisz upewnić się, że czyścisz je co najmniej raz w miesiącu. Jeśli nie możesz ich wyczyścić w miesiącu to możesz je czyścić co tydzień.

Użyj szczotki do półek

Po wyczyszczeniu półek należy użyć szczotki do czyszczenia półek. To pomoże Ci uzyskać wszystkie kurz i brud.

Wnioski:

Podsumowując, były to niektóre ze skutecznych wskazówek dotyczących czyszczenia szafy. Próbuje te porady i robić twój szafie świeży i czysty.